Επικοινωνία Αν έχετε απορίες σχετικά με τον βίγκαν τρόπο ζωής, παρακαλούμε δείτε την σελίδα Τι είναι ο ΒιγκανισμόςΑν θέλετε να συμμετάσχετε στο φεστιβάλ που θα γίνει 7-9 Ιουνίου στο Ζάππειο, παρακαλούμε όπως δείτε την Αίτηση Συμμετοχής Εκθέτη.Αν έχετε κάποια άλλη απορία, παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα ή μπορείτε να μας στείλετε απευθείας μήνυμα στο veganfiesta.gr@gmail.comΕίμαστε στη διάθεσή σας να απαντήσουμε σε οποιαδήποτε απορία.Σας ευχαριστούμε πολύ. Το όνομά σας Το email σας Το μήνυμά σας